Yabimo
Yabimo Log in
Reference: 71 Mistrz produkcji / technolog produkcji budynków modułowych Publication date: 10/05/2024 Place of work: Kraków

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz produkcji / technolog produkcji budynków modułowych

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  •           organizacja i nadzór procesu produkcyjnego budynków modułowych (stalowych / drewnianych / stalowo – drewnianych);
  • przygotowywanie planów produkcji, harmonogramów prac i koordynacja dostaw materiałów, pół-prefabrykatów i elementów składowych wykonywanych budynków;
  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu pracowników produkcji oraz podwykonawców;
  •  nadzór jakościowy wykonywanych prac oraz weryfikacja zgodności z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi;
  • okresowe odbiory jakościowe prac oraz przygotowanie dokumentacji jakościowej projektu;
  • udział w kontroli realizacji projektu pod kątem zgodności z harmonogramem i budżetem;
  • kontrola przestrzegania zasad i przepisów BHP oraz dbanie o sprawność maszyn i narzędzi;
  • przygotowywanie raportów z bieżącej pracy, monitorowanie zaawansowania prac i zgodności z harmonogramem, dbanie o zwiększanie efektywności pracy;

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w nadzorze produkcji budynków modułowych oraz w bezpośrednim zarządzaniu zespołem produkcyjnym;
  • mile widziane doświadczenie w nadzorze prac budowlanych / montażowych na budowie (majster / inżynier budowy / kierownik budowy);
  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • wykształcenie min. średnie techniczne, ukończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość technologii budownictwa modułowego i budownictwa ogólnego;
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • znajomość rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych;
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i zarządzania pracownikami, umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów produkcyjnych;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy,
  • Szansę rozwoju zawodowego,
  • Ambitne wyzwania,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon.
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.